Zdravá a vyvážená strava. NEJVYŠŠÍ KVALITA
adr2.jpg
den.jpg
adr1.jpg

Kontakt:

IČO: 73717312
Provozovna: Harmonie
Nádražní 185/III
339 01 Klatovy
 
 
+420 604 284 798
krdieta.jpg
ostjídla.jpg
FORM.jpg
Označení alergenů je oficiálně stanoveno na 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem.
Odvolání na legislativu:
EU- 2000/13 do 13.12.2014 a pak nahrazena 1169/2011 EU článek 21
ČR- Vyhláška 113/2005 Sb.

Co jsou alergeny v potravinách?
Alergeny jsou přirozeně vyskytující se látky bílkovinné povahy, které způsobují u přecitlivělých jedinců nepřiměřenou reakci imunitního systému, která může vyústit až k anafylaktickému šoku. V podstatě se jedná o poruchy imunity, kdy normálně neškodné látky fungují negativně – jako alergeny a jsou napadány imunologickou obranou organismu.
Různé druhy alergií postihují až 30% populace a na alergii není lék.
EU specifikovalo 14 hlavních potencionálních alergenů, které podléhají legislativnímu značení:
ALERG.jpg
Výrobce je povinen označit vyrobený pokrm alergenní složkou, ale nebude brát zřetel na jednotlivé přecitlivělosti strávníků. Tuto skutečnost si musí každý strávník sám ohlídat. Plníme pouze funkci informační. Přítomnost alergenu v pokrmu bude vyznačen na jídelním lístku číslem označující alergen.
 
Vítejte!
Chcete jíst zdravě a zhubnout nějaké to kilo, které nosíte navíc? Potřebujete si udržovat postavu? Pak jste správně na těchto stránkách. Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Náš jídelníček je sestaven podle zásad zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Nabízíme zároveň rozvoz jídel, které nejsou součástí krabičkové diety.

UPOZORNĚNÍ: Toto jsou nové stránky původní "Krabičkové diety Klatovy" které byly na adrese http://www.dieta-klatovy.cz/
 
Krabičková dieta
 • Krabičková dieta je nutričně i kaloricky vyvážené jídlo složené z pěti porcí na den (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře)
 • Jídelníček je sestavován tak, aby splňoval veškeré zásady zdravé výživy a zároveň aby klient ztrácel na váze především v oblasti tukových zásob
 • Krabičková dieta obsahuje ideální množství a poměr bílkovin, tuků i sacharidů rozložených do pěti denních dávek pro co nejefektivnější hubnutí.
 •  Při sestavování jídelníčku je kladen důraz i na glykemický index potravin
 • Kalorický příjem je upraven tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům klienta. Ženám se při redukční dietě doporučuje příjem 5000KJ za den, mužům obvykle 7000KJ za den.  Pokud jste sportovec, nebo člověk se zvýšeným výdejem energie, pak můžeme zvolit individuální přístup. Záleží na tom, zda chcete jen zhubnout, nebo vyznáváte zdravý životní styl a chcete se tak bez námahy zdravě stravovat
 • Úbytek váhy se pohybuje individuálně kolem 4-6 kilo za měsíc. Konečný výsledek samozřejmě závisí na  tělesné konstrukci, na pohybové aktivitě a na disciplinovanosti klienta
 • Jídla jsou připravována v nejpřísnějších hygienických podmínkách, z nejkvalitnějších surovin a ihned po uvaření jsou expedována směrem k Vám
 • Kvalita jídla je pro nás jednou z hlavních priorit. Pokrmy připravujeme z čerstvých potravin s ohledem na jejich původ. Vždy se osobně ujišťujeme o kvalitě dodávaných potravin.
ZMĚNA JÍDELNÍČKU VYHRAZENA

Cena
 • Dieta pro ženy – 5.000 Kj -> 235 Kč/den
 • Dieta pro muže – 7.000 Kj -> 250 Kč/den
 • V ceně je zahrnuta i doprava (Klatovy – Sušice)

Je možná i individuální dohoda. Uděláme vše pro Vaši spokojenost.

                                         Zdeněk Novák
                                
                                 5 let na trhu krabičkových diet

 
 
Stránky postavil:

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one