Zdravá a vyvážená strava. NEJVYŠŠÍ KVALITA
adr2.jpg
den.jpg
adr1.jpg

Kontakt:

IČO: 73717312
Provozovna: Harmonie
Nádražní 185/III
339 01 Klatovy
 
 
+420 604 284 798
krdieta.jpg
ostjídla.jpg
FORM.jpg
Označení alergenů je oficiálně stanoveno na 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem.
Odvolání na legislativu:
EU- 2000/13 do 13.12.2014 a pak nahrazena 1169/2011 EU článek 21
ČR- Vyhláška 113/2005 Sb.

Co jsou alergeny v potravinách?
Alergeny jsou přirozeně vyskytující se látky bílkovinné povahy, které způsobují u přecitlivělých jedinců nepřiměřenou reakci imunitního systému, která může vyústit až k anafylaktickému šoku. V podstatě se jedná o poruchy imunity, kdy normálně neškodné látky fungují negativně – jako alergeny a jsou napadány imunologickou obranou organismu.
Různé druhy alergií postihují až 30% populace a na alergii není lék.
EU specifikovalo 14 hlavních potencionálních alergenů, které podléhají legislativnímu značení:
ALERG.jpg
Výrobce je povinen označit vyrobený pokrm alergenní složkou, ale nebude brát zřetel na jednotlivé přecitlivělosti strávníků. Tuto skutečnost si musí každý strávník sám ohlídat. Plníme pouze funkci informační. Přítomnost alergenu v pokrmu bude vyznačen na jídelním lístku číslem označující alergen.
 

Jak služba funguje

bvrch.jpg
Dietní strava je pro Vás připravována v zavedené provozovně zkušeným a proškoleným kuchařem, a to pouze z čerstvých surovin. Jídlo je zchlazeno v šokovém zchlazovači, čímž je zaručena jeho trvanlivost až pět dní. Jídlo poté zatavíme do krabiček a uchováváme je v chladničce při stabilní teplotě do 5° C až do té doby, než je v termoobalech dovezeme k zákazníkovi. Veškerá naše výroba prochází přísnou kontrolou a řídíme se směrnicemi HACCP.
 

Skladování a ohřev pokrmů

Po stržení nebo proděravění fólie jsou krabičky vhodné k ohřevu v mikrovlnné troubě. Jídlo je nutné ohřát minimálně na 60 stupňů. Zchlazenou stravu, kterou Vám dodáváme, je třeba skladovat v chladničce při teplotě do 5° C a spotřebovat nejpozději do 48 hodin od dodání.

Kdy a kam Vám krabičky dopravíme?

Denně vám v odpoledních hodinách přivezeme domů či do zaměstnání pět porcí jídla na příští den. Po domluvě je možno odložit nedělní závoz na pondělní ráno.

Jak objednat a zaplatit?

Krabičkovou dietu si můžete objednat telefonicky nebo formulářem na těchto stránkách. Zaplatit můžete hotově  přímo při předání první dávky. Bližší informace obdržíte při vyřizování Vaší objednávky.

Stránky postavil:

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one